25 listopada 2009

{8} Rosja, Moskwa


A oto i kartka z Rosji, z Moskwy, od Svetlany, przesympatycznej dziewczyny, sądząc po tym, czym zapisała każdy mm2 kartki ;) Svetlana jest wielką miłośniczką Polski, choć nigdy do tej pory nie dane jej było tu do nas zawitać. Sama zaś pocztówka to widok na Manege Square, miejsce szczególnie lubiane zarówno przez turystów, jak i 'tubylców'. Znajduje się w centrum Moskwy, w pobliżu moskiewskiego Kremlu, a zdjęcie zrobione zostało z balkonu kamienicy. Przyznaję, że kartka nie powala na kolana, jednak coś w sobie ma. Sprawia wrażenie takiej sprzed 10 lat, gdybym nie poprawiła lekko nasycenia, po zjedzeniu kolorów przez skaner zostałaby sepia. Teraz znaczki - ładne, zwłaszcza ten pierwszy. A przede wszystkim - o połowe mniejsze niż nasze, polskie ;)

7 komentarzy:

 1. Kartka naprawdę ładna! Świetne ujęcie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie- ciekawe ujęcie, bo nie liczy się tylko to co na pierwszym planie. W tle widać chyba kopułę z Kremla:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam już w zapasie do wrzucenia Sankt Petersburg, on w tamtym ujęciu wygrywa z Moskwą jak na razie ^^ Choć obie są piękne, mimo, że zupełnie różne. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. OMG!
  Jest definitywnie przeboska ( ps. czuje ze sie powtarzam) ale piekna jest!

  OdpowiedzUsuń
 5. uwielbiam Moskwę, zawsze mi się zajebiaszczo podobała. A teraz jakoś mi bliższa jest bo tych książkach (nocny patrol i dzienny patrol) :D trzeba tam kiedyś pojechać :D

  OdpowiedzUsuń